• e hënë - e shtunë : 13:30 – 19:30
  • .
Valentina Rexhaj

Valentina Rexhaj

Hypnosetherapeutin und Lebensberaterin

U lind më 27.01.1987 në Tuz të Malit Zi. Në vitin 2014 kreu shkollën e Kontabilitetit në Benèdict në Cyrih. Në rrugën drejt inteligjencës emocionale dhe rritjes së vetëdijes ka udhëtuar 10 vite me radhë. Në shkurt të vitit 2018 filloi me video motivuese në You Tube dhe rrjete tjera sociale. Në vitin 2019 botoi librin e parë të saj „Beso në fuqinë tënde“. Po atë vit u certifikua si hipnoterapiste në Lucërn të Zvicrës. Misioni i saj është t’u ndihmojë sa më shumë njerëzve që ta arrijnë lirinë e dhimbjeve emocionale dhe të vijnë në fuqinë e tyre. Së shpejti pritet të dalë nga shtypi libri i dytë i saj „Një fillim i ri“. Është e martuar dhe ka tre fëmijë. Jeton në Untersigenthal të Zvicrës, aty ku edhe e ushtron profesionin e saj si hipnoterapste që nga tetori i vitit 2019.

Klientët e mi – njerëzit janë të larmishëm,
por një gjë i lidh të gjithë: një pozicion aktiv në jetë.

Përvoja ime

10
Vite përvojë në stërvitje shëndetësore
156
Konsumatorë të kënaqur me referenca
85
Mori pjesë në garat dhe konferencat<br />
90
Ditët e një programi të ri Superfast

Certifikatat

Kontaktoni me mua!

It’sshtë koha për t’u kujdesur për shëndetin tuaj tani! E tëra çfarë ju duhet të bëni është të na dërgoni një mesazh duke përdorur formularin më poshtë.

Diese Website verwendet Cookies und fragt nach Ihren persönlichen Daten, um Ihr Surferlebnis zu verbessern.
Chat
Online Chat 1
Si mund t'ju ndihmoj?
Powered by